اینترنت پرسرعت +ADSL 2

اینترنت پرسرعت +ADSL 2
اینترنت پرسرعت +ADSL2
اینترنت پرسرعت +ADSL2، نسل جدیدی از ADSL معمولی است که جهت برطرف کردن نیاز کسب‌وکارها و مصارف خانگی در زمینه ارتباطات طراحی شده است. در مبادلات و تجارت بین الملل و همچنین مصارف خانگی و کارهای اداری، سرعت حرف اول را می‌زند و کاربران نیاز دارند که بتوانند بدون قطعی و با سرعت بالا با دیگران ارتباط برقرار کنند. به همین دلیل، خرید اینترنت پرسرعت، یکی از مهم‌ترین نیازهای امروزی به حساب می‌آید. بنابراین، اگر شما هم به فکر خرید اینترنتی پرسرعت از شرکتی مطمئن، با خدمات خوب پس از فروش هستید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید.
معرفی اینترنت ADSL
ADSL، نوعی پهنای باند محبوب و قدیمی است و مخفف Asymmetric Digital Subscriber Line می باشد. اتصال اینترنت پرسرعت ADSL، از طریق، سیم‌های مسی خطوط تلفن می باشد و عمدتاً برای کاربردهای خانگی و کسب ‌و کارهای کوچک استفاده می‌شود. اینترنت پرسرعت خانگی ADSL، سرعتی به مراتب بالاتر از سرعت اینترنت  Dial-up دارد.
ADSL، فناوری محسوب می‌شود که بسیاری از ارتباطات اینترنتی را در سراسر جهان هدایت می‌کند. اگرچه فناوری جدید فیبر، امکان اتصال سریعتر به اینترنت را فراهم می‌کند، اما ADSL به دلایلی هم چون مقرون به صرفه تر بودن و انعطاف پذیری، همچنان گزینه محبوب‌تری بین کاربران به شمار می‌آید.
برای استفاده از ADSL، همان سیم کشی تلفن خانه کفایت می‌کند و نیازی به سیم کشی جدید نیست. به همین علت، استفاده از آن هزینه کمتری برای کاربر دارد. سرویس ADSL 2  شکلی از سرویس ADSL  می باشد که می تواند پهنای باند بیشتری ارائه دهد. سرویس ADSL 2  می تواند سرعت دانلود ۱۲ مگابیت بر ثانیه و آپلود ۱ مگابیت بر ثانیه را ارائه دهد. همچنین، از آنجا که این فناوری به غیر از مودم ADSL و خط تلفن نیاز به تجهیزات دیگری ندارد، نزد کاربران محبوبیت بیشتری دارد. کیفیت سیم، فاصله تا مرکز مخابراتی و شرکتی که به شما اینترنت ارائه می‌دهد، نقشی مهم و تعیین‌کننده در سرعت اینترنت خواهد داشت.

 

تعرفه ها